Топ-тикет во Куманово – Го погоди падот на европскиот првак и си „подигна“ 2.200 евра за 50 денари (Фото)

На тикетот уплатен во Куманово, типот на Баерн - ПСЖ е 2-2&3-5 со коефициент 10 во Sport Life, а нанижани се уште четири пара, сите погодени со комбиниран тип полувреме-крај со голови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *