Го прероди Челзи и испиша историја: Тухел со два различни тима стигна до две финалиња во низа

Сините делуваа изгубено пред Германецот да ја преземе клупата од Лампард, а во финишот од сезоната стигнаа да се борат за два трофеи.

Слични вести...