Го споредуваа со Зидан, а сега ќе се занимава со недвижнини

Жоан Горкуф едно време беше актуелна тема во фудбалот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *