Го уништи Вардар, па сега Самсоненко направи нов клуб

Довчерашниот предводник на нашиот најтрофеен колектив сега започна нов проект.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *