Ѓоковиќ е повреден, ќе мора да оди на операција

„Њујорк тајмс“ објави информација дека неизбежна е операција на рамото за најдоброрангираниот светски тенисер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *