Ѓоковиќ и Тим се подготвени за нов маратон, Медведев и со три порази е фаворит против Надал

Ден и за тениско уживање, ќе се играат полуфиналните дуели во Лондон на завршниот турнир

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *