Ѓоковиќ снима филм за тоа како закрепнал по повредата во Мелбурн

Многумина мислеа дека ќе се предаде уште во третото коло, а Србинот сега ќе игра во финалето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *