Ѓоковиќ по Вимблдон ќе одлучи дали ќе настапи на Олимписките игри

Српскиот тенисер ја разгледува можноста да се појави во Токио.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *