Ѓоковиќ против Медведев, кој и да победи, ќе се испише историја

Двајцата имаат свои адути во финалето, а и квотите за победа се речиси изедначени.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *