Ѓоковиќ се израмни со Сампрас, Тим го исфрли Федерер од топ 3

Првиот светски рекет во Рим ќе ги брише дамките од ОП на САД кои му ја валкаат богатата кариера.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *