Ѓоковиќ се огласи околу повредата: Се надевам дека ќе играм во Токио

Болките во левото рамо го спречија да ја брани титулата во САД.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *