Ѓоковиќ за час и пол стигна до четврт-финалето во Синсинати

Првиот светски рекет е чекор поблиску до одбрана на титулата на американскиот АТП Мастерс турнир.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *