Голчиште на Бензема – Тивко беше еден час во Милано, па се распукаа Шпанија и Франција (Видео)

За само 120 секунди паднаа два гола, а тој на францускиот репрезентативец беше ремек-дело

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *