Голден стејт и натаму не може да смета на Дурант

Ѕвездата на актуелниот шампион нема да игра ниту во вториот меч против Портланд.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *