Голем малер е Агуеро, одби две понуди од великан само за да игра со Меси во Барселона

Аргентинецот повеќе од сè сакаше да игра заедно со својот пријател во каталонскиот тим, но сега може да се кае

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *