Големиот шампион во карате предлага реален шампионски тикет

Дејан Недев со свој тикет се придружи на хуманитарната акција на Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *