Господин човек: Тренерот на Феникс за момент ја прекина прославата да им честита на Бакси (видео)

Вилијамс упадна во соблекувалната на Милвоки и со спортскиот потег ги освои симпатиите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *