Грмат навивачите на Реал и Барселона: Пеналот на Елче требало да се повтори! (Видео+Фото)

Атлетико Мадрид ги освои трите бода на тешкото гостување, но...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *