Грми „Олд Трафорд“, се врати клупската икона – Роналдо е стартер против Њукасл (Видео)

По 12 години повторно е на култниот стадион, а навивачите на Манчестер јунајтед го поздравија со овации

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *