Гвардиола го победи, па го испофали Артета (Видео)

Тој знае сè за фудбалот, изјави тренерот на Манчестер сити за некогашниот помошник, сега тренер на Арсенал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *