Гвардиола: Нема да трошиме 100 милиони евра за играч од среден ред

Фудбалерот на Вулверхемптон Рубен Невеш, е поврзуван со трансфер во Манчестер сити, но цифрите кои се споменуваат за негов ангажман се преголеми за стратегот на „граѓаните“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *