Хамилтон ќе добие неверојатен договор, но дали ќе остане во Мерцедес или ќе замине во Ферари?

Британскиот возач е пред голема дилема.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *