Хамилтон се чуди како Ф1 уште не ја откажува трката во Австралија

Шесткратниот светски првак апелира да биде одложен стартот на новата сезона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *