Харден постави нови граници во НБА – даде 60 поени за 31 минута (Видео)

Ѕвездата на Хјустон одигра меч за памтење

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *