Харден со 54 поени покажа магија против Орландо, Ленард и Џорџ се нови рекордери на Клиперс

Брадата од Хјустон одигра неверојатно добар меч, а во Лос Анџелес има тандем што го урна рекордот на Клиперс

Слични вести...