Хенес: Алаба сакаше да оди во Барселона, го прашав дали ќе преговара со нивниот стечаен управник

Австриецот кој сега игра за Реал, сонувал да биде член на Барса.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *