Херојот на Леванте против Атлетико, е навивач на Реал

Голманот Карденас беше посебно мотивиран да ѝ помогне на екипата за која навива целото негово семејство

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *