Хит се во пост-корона ерата – Само еден тим во Бундеслигата двапати победи дома

Бруно Лабадија донесе вистински пресврт кај Херта, а клубот од Берлин е единствениот што има две победи на свој терен и е без пораз заедно со уште три екипи во Германија

Слични вести...