И бебиња знаат да прослават гол во градско дерби (Видео)

Мало дете кое штотуку проодело и не зборува премногу, се израдува на голот на Ренџерс против Селтик

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *