И Мекејлеб реагираше на трејдот на Харден: Кој ќе го земе шутот за победа?

Бруклин преку ноќ стана прв фаворит за титулата во НБА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *