И шпанската „Марка“ со навредлива карикатура за Ѓоковиќ (фото)

Што ли мислеше тенискиот гениј, себичниот незнајко

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *