Ибрахимовиќ се врати на терените, а со него и скандалите (видео)

Во финишот од дербито Златан и Лукас Леива влегоа во нијанса погруб дуел по што настана мешаница покрај аут-линијата, а од целата ситуација подебелиот крај го извлече тренерот на Лацио

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *