Ибрахимовиќ си доби награда по загубеното дерби против Интер (видео)

Беше феноменален во многу наврати сезонава, но потфрли во најважниот натпревар за Росонерите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *