Ибраими со еврогол го нокаутира Ботошани, се чека Тотенхем за спектакл

Најдобриот играч на Шкендија постигна вистински еврогол со лоб во третата минута, а тетовци славеа во Романија со 1:0 и го чекаат англискиот гигант, кој се мачи против Локомотив Пловдив

Слични вести...