Иднината на Македонија се распука – Милан Ристовски и Дарко Чурлинов со деби голови, го декласиравме Казахстан

Нашите најмлади репрезентативци влегоа во игра во второто полувреме и се запишаа во листата на стрелци за предност од 4:0

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *