Играа со Металург, но се промашија со Вардар за историја – Јувентус од Карабах ќе биде многу тешка мисија за Силекс

Противникот на кратовци апсолутно доминира во првенството на Азербејџан и има 7 титули по ред и големо искуство во еврокуповите

Слични вести...