Им стана досадно на бејзбол меч од најсилната лига, па ги понесе страста (ВИДЕО)

Двајца гледачи на меч од МЛБ бејзбол лигата беа исфрлени од обезбедувањето откако беа видени дека имаат секс на трибините.

Очигледно им стана досадно да ги гледаат играчите на Торонто блу џејс и Чикаго кабс, па се решија да тргнат во акција. Присутните навивачи коишто беа во близина го искористија моментот да ги снимаат, а обезбедувањето веднаш ги исфрли од стадионот.

Полицијата најави дека нема да покрене тужба за нарушување на јавниот ред и мир.

- Оглас -

Најнови вести