Има ли „Анти-Пушкаш“ награда? Еве го добитникот (Видео)

Ја рогна без контрола далеку од голот на домаќините

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *