Инфаркт завршница и во Скопје, Македонија ремизираше со Исланд

Не можеме без драма, Исланѓаните се спасија на три секунди до крајот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *