Интер е прв полуфиналист во Лигата на Европа, Манчестер јунајтед замина на бис и продолженија (Видео)

Италијанскиот тим го победи Баер Леверкузен со 2:1 во ноќ во која Лукаку стана рекордер, а Црвените ѓаволи ќе играат продолженија со Копенхаген.

Слични вести...