Интересен опис на поразот од Англија: Банкротираните одиграа добро, има надеж за ЕП

Австрискиот „Спорт 24“ излезе со оригинален наслов по поразот од Гордиот Албион.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *