Интересни комбинации во предложените квоти на денот во Sport Life

Денешните три Квоти на денот во Sport Life заедно носат вкупна квота од 9.25, а сите три предлози се со квоти над 2.00.

Првиот предлог е да се одигра на победа на Фиорентина против Сампдорија, со тоа што ќе има барем еден гол во второто полувреме. За оваа игра, квотата е 2.05.

Јувентус 22 години нема гостувано во Салерно кај Салернитана, а вечерва ќе ја има улогата на фаворит. Старата дама е во резултатска криза, па ќе треба да даде гол уште во првото полувреме за да не си создава уште поголеми проблеми. Квота од 2.15 во Sport Life има за комбинацијата дека Јуве ќе даде гол во прво полувреме, а дека ќе падне гол во која било мрежа и во вторите 45 минути.

Лидс и Кристал палас доцна вечерва го играат својот меч од Премиер лигата, а предлог со Квоти на денот е да се одигра дека во двете полувремиња ќе паднат од еден до три гола, коефициентот е 2.10.

Трите натпревари од Квотите на денот може да се играат на ист тикет или да се комбинираат со сите игри од билтенот и дневниот додаток во Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести