Италијанската Влада гарантира безбеден престој – Вечниот Град ќе ги отвори портите за публика на ЕП

Рим е подготвен за натпревари со гледачи на трибините на континенталниот шампионат во јуни и јули.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *