Италијанците ни нудат можност да ги победиме, кошаркарите мора да го фатат последниот воз

Аѕурите кои загубија од Естонија, денеска против Македонија ќе играат без најдобриот поединец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *