Избраниците на Милевски го завршија последниот тренинг пред мечот со Лихтенштајн (Фото)

Рисовите се запознаа со условите на теренот на којшто утре треба да победат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *