Изведен еден од најбизарните пенали, фудбалерот се посрамоти (Видео)

Во Бразил сѐ е можно.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *