Ја наполнивме мрежата на Андора, но и победата од 6:0 може да биде Пирова

Не ни одговара ремито 2:2 меѓу Полска и Република Ирска, па како трети во групата ќе чекаме разврска од останатите групи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *