Каква добра серија – Ни три гола предност на 4 минути до крај не се гаранција за успех (Видео)

Торонто и Колумбус ќе играат мајсторка за пласман во плејофот, а последните два меча беа страшно возбудливи со големи пресврти

Слични вести...