Јокиќ и официјално прогласен за МВП, Ембид прикажа плејоф-партија на кариерата (Видео)

Центарот на Филаделфија доминираше против Атланта, можеби налутен што не ја доби наградата за најкорисен, но признанието оди кај Србинот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *