Јокиќ ќе го добие најскапиот договор во историјата на НБА

Србинот стана МВП во најсилната лига во светот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *